Menü
Sepetim

Rozetler

Marka: Yerli Üretim Model: Ro21
Atatürk imzalı Rozet,yakaya elbiselere simge olarak takılmak suretiyle hazırlanmıştır. yuvarlak şekilde 25 mm çapında tasarlanarak üretilen gümüş renk Atatürk imzalı Rozet, 30'lu tablet halinde hazırlanmıştır. Atatürk imzalı yaka rozeti, Atatürk rozeti bir aksesuar olarak kullanır. Atatürk rozet çeş..
660.00TL Vergiler Hariç:550.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro22
Atatürk imzalı Rozet,yakaya elbiselere simge olarak takılmak suretiyle hazırlanmıştır. yuvarlak şekilde 25 mm çapında tasarlanarak üretilen gümüş renk Atatürk imzalı Rozet, 30'lu tablet halinde hazırlanmıştır. Atatürk imzalı yaka rozeti, Atatürk rozeti bir aksesuar olarak kullanır. Atatürk rozet çeş..
660.00TL Vergiler Hariç:550.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro32
Mustafa Kemal Atatürk Yaka Rozetleri,Atatürk rozeti takım elbise ve benzer yerlere takılmak suretiyle  Atatürk Rozet modelleri, nikelajlı olarak parlaklığı ile şık durmaktadır.Atatürk rozetleri yapımı,altın (sarı) malzemelerden üretilen çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen Atatürk profil ..
600.00TL Vergiler Hariç:500.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro30
Mustafa Kemal Atatürk Yaka Rozetleri,Atatürk rozeti takım elbise ve benzer yerlere takılmak suretiyle Atatürk Rozet modelleri, nikelajlı olarak parlaklığı ile şık durmaktadır. Atatürk rozeti yapımı,sarı malzemelerden üretilen çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen iğneli bir aksesuardır.Takriben..
864.00TL Vergiler Hariç:720.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro24
Atatürk resimli yaka Rozeti,yakaya elbiselere simge olarak takılmak suretiyle hazırlanmıştır. Yuvarlak 17 mm ölçülerinde üretilen Atatürk resimli bayrak Rozeti, 30'lu tablet halinde hazırlanmıştır. Atatürk yaka rozeti bir aksesuar olarak kullanır. Atatürk rozet modelleri,sarı malzeme damla etiketl y..
636.00TL Vergiler Hariç:530.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro20
Ayyıldız yaka rozeti takım elbise ve benzer yerlere takılmak suretiyle ayyıldız yaka rozeti,krom kaplama ve nikelajlı olarak parlaklığı ile şık durmaktadır.Ayyıldız rozetleri yapımı,altın (krom) malzemelerden üretilen çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen iğneli bir aksesuardır. Takriben, Çap 2..
1,080.00TL Vergiler Hariç:900.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro26
Buton Bayrak Rozet Modeli metal kokart adı ile de  bilinen Buton bayrak rozet; genellikle kalay kaplı ince demir saçdan (teneke),  45 MM çapında  kalıplarla preste basılarak Türk bayrak resimli stoklu olarak hazırlanmış metal alt ve üst parçadan oluşur. Buton bayrak rozeti  ..
204.00TL Vergiler Hariç:170.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro07
Damla rozeti yakaya elbiselere takılmak suretiyle tasarlanarak hazırlanmış olup,damla ismi verilen damla rozeti sarı malzeme üzerine CHP parti rozeti etiket damla yapılmıştır. Çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen yaka rozeti, bir aksesuardır. CHP Rozeti, cumhuriyet halk partisi yaka rozeti ark..
1,020.00TL Vergiler Hariç:850.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro16
ATA-Türk Bayrak Yaka Rozeti, Atatürk ve Bayrak rozeti takım elbise ve yaka benzer yerlere takılmak suretiyle İkili Rozet modeli, parlaklığı ile şık durmaktadır. Ciftli Atatürk-Bayrak rozeti yapımı, sarı malzemeden üretilmiş olup çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen iğneli bir aksesuardır. Takr..
864.00TL Vergiler Hariç:720.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro19
Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Yaka Rozetleri,Atatürk rozeti takım elbise ve yaka benzer yerlere takılmak suretiyle Atatürk imzalı Rozet modelleri, nikelajlı olarak parlaklığı ile şık durmaktadır. Atatürk rozetleri yapımı sarı malzemelerden üretilen çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen Atatürk i..
660.00TL Vergiler Hariç:550.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro17
Damla rozeti yakaya elbiselere takılmak suretiyle tasarlanarak hazırlanmış olup,damla ismi verilen damla rozeti sarı malzeme üzerine kalb desen üzeri ay yıldız etiket damla yapılmıştır. Çeşitli geometrik şekillerde uygulanabilen yaka rozeti, bir aksesuardır. Kalp Rozeti; arka yüzünde iğneli ve kilip..
540.00TL Vergiler Hariç:450.00TL
Marka: Yerli Üretim Model: Ro29
Kemal Atatürk imzalı yaka Rozeti,yakaya elbiselere simge olarak takılmak suretiyle hazırlanmıştır. Atatürk imzalı şekilde üretilen Atatürk resimli bayrak Rozeti, 30'lu tablet halinde hazırlanmıştır. yaka rozeti, Atatürk imzası, bir aksesuar olarak kullanır. Atatürk imzalı modelleri,sarı malzeme dökü..
600.00TL Vergiler Hariç:500.00TL
1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)

Lütfen temsilcilerimizden birini tıklayın.