Menü
Sepetim

Ödeme Seçenekleri

tahtakaledeyiz.com 'den yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır.

Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale yaparak veya posta çeki ile ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır. Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Ödemeyi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen Hızlıal.com'un banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan 'Onay' penceresini yazıcıdan bastırın.

Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır.Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Posta Çeki

Posta çeki ile ödeme yapmak istediğiniz Posta çeki hesabı otomatik gelmektedir. Posta çeki hesabını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın.

Posta çeki tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Posta çeki hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

BKM Express

“BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.tahtakaledeyiz.com sitesine döneceksiniz.”

Paypal

Paypal ile ödeme yaparken www.paypal.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. Paypal sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle kartınızı kullanmaya gerek kalmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.tahtakaledeyiz.com sitesine döneceksiniz. PayPal ile yaptığınız alışverişlerde kişisel finansal bilgileriniz asla açıklanmaz ve online alışverişlerinizde korunursunuz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneğini kullanabilmeniz için kargo bedeli hariç 5-400 tl arasında sipariş vermeniz gerekmektedir. Kapıda nakit ödeme seçeneği, kargo seçenekleri sayfasında size tercih olarak sunulur. Kapıda ödeme seçeneği, nakit olarak tüm Türkiye için geçerlidir. Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız tüm ürünler sizlere Yurtiçi kargo ile teslim edilir. (Altın ve tedarikçi sevk ürünlerde kapıda ödeme seçeneği kullanılmaz.)